Szukasz możliwości zainwestowania w różne sektory i klasy aktywów? Dzięki szerokiej gamie zarządzanych funduszy inwestycyjnych pomożemy Ci zbudować portfel dopasowany do Twoich celów i możliwości.

Sprawdź co zyskasz zostając naszym klientem

Opieka doświadczonego doradcy

 

Zostając Klientem naszego Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych Copernicus będziesz pod indywidualną opieką wykwalifikowanego i doświadczonego eksperta, który przybliży Ci mechanizmy działające w sektorze finansowym i opowie o inwestowaniu. Wszyscy nasi eksperci opiekujący się Klientami mają wieloletnie doświadczenie na rynku inwestycyjnym, którym chętnie dzielą.

zostań klientem copernicus tfi s.a.

Szeroki wachlarz możliwości inwestycyjnych

 

Nasze fundusze charakteryzują się zróżnicowanym poziomem ryzyka. Posiadamy subfundusz oparty tylko na obligacjach skarbowych jak i subfundusze bardziej ryzykowne, oparte o akcje. Dzięki szerokiej ofercie masz możliwość zbudowania optymalnego dla siebie portfela inwestycyjnego. 

towarzystow funduszy inwestycyjnych copernicus tfi s.a.

Inwestowanie globalne

 

Nasze fundusze inwestują globalnie. Koniunktura na krajowym rynku akcji nie wpływa istotnie na nasze wyniki inwestycyjne. Dzięki subfunduszom FIO Copernicus masz możliwość zarabiania na zwyżkach największych spółek giełdowych na świecie. 

towarzystow funduszy inwestycyjnych copernicus tfi s.a.